„Eika Residential Fund“ baigė sandorį Skroblų g., kurioje plėtos daugiabučių kvartalą ,,Mėlyni vilkai“

,,Eika Residential Fund‘‘ valdoma įmonė UAB ,,Skroblų projektas‘‘ baigė sandorį  Skroblų g. esančioje gamybinėje teritorijoje ir taip įtvirtino ketinimus čia plėtoti naują NT projektą. Hektaro ploto sklype numatytos gyvenamosios paskirties projekto, pavadinimu ,,Mėlyni vilkai“ statybos.

UAB „Eventus Pro“ architektų projektuojamas kvartalas bus plėtojamas dviem etapais, kurių metu iš viso bus pastatyta 275 butų, o numatytų investicijų suma siekia 20,7 mln. eurų. Dabar sėkmingai užbaigus sandorį fondas pristato ir būsimo gyvenamojo projekto prekinį ženklą ,,Mėlyni vilkai“ bei jo konceptą.

Racionaliam ir vizionieriškam miesto žmogui sukurtas gyvenamųjų namų kvartalas Vilkpėdėje, sudarys puikias sąlygas gyvenimui arti miesto centro – gyventojai galės džiaugtis aktyviu miesto gyvenimu, šalia judraus Naujamiesčio, o tuo pačiu – mėgautis ramybe uždaroje teritorijoje atokiau nuo pagrindinių centro objektų.

Pasak Martyno Žibūdos, EIKA plėtros vadovo, būsimo projekto vieta pasirinkta neatsitiktinai – šalia esantys, Naujamiesčio bei stoties rajonai išgyvena sėkmingai vykstantį konversijų etapą bei per pastaruosius keletą metų tapo vieni iš populiariausių pasirinkimų gyvenimui. „Miestas plečiasi, tad greta Naujamiesčio esanti Vilkpėdė ir ant ribos su Naujamiesčiu esanti, Skroblų gatvė turi daug perspektyvų sekti Naujamiesčio sėkmės pavyzdžiu, o būsimas projektas – lyg šio Vilniaus mikrorajono atsinaujinimo preliudija. Tikimės, kad jis sudomins visus, besidominčius Vilniaus miesto kaita bei žvelgiančius į ateities perspektyvas“, – teigia M.Žibūda.

MĖLYNI VILKAI – tai dar nepažintos, bet daug žadančios teritorijos simboliai. Tokios, kurią renkasi sumanūs ir drąsūs vizionieriai. Čia gyvenantis žmogus mėgaujasi savo atradimu bei nurodo gyvenimo mieste kryptį kitiems.

Dar neatrasta projekto vieta pati padiktavo gaires projekto pavadinimui ir prekės ženklo kūrimui. Vilkas jame atsirado natūraliai, lyg užuomina apie projekto rajoną, o mėlyna spalva retai sutinkama gamtoje pabrėžia jo unikalumą. Mėlynas vilkas – fenomenas, pralenkęs laiką ir pergudravęs įprastus dėsnius. Tuo pačiu jis – šio projekto herojus, lydėsiantis pirkėjus viso proceso metu.

Projekto statybų pradžia numatyta 2020 m. ir 2021m. sandūroje, pabaiga – 2024 m. „Mėlyni vilkai“ yra antrasis „Eika Residential Fund“ fondo, valdomo UAB „Eika Asset Management“, vystomas gyvenamosios paskirties projektas. Projekto valdytoja investuotojų pritarimu buvo paskirta UAB „Eika“.

Registruokis ir sužinok apie projekto naujienas pirmas!