Legenda

 

Mėlyna spalva retai sutinkama gamtoje. Mėlynas vilkas – fenomenas, pralenkęs laiką ir pergudravęs įprastus dėsnius.

MĖLYNI VILKAI – tai dar nepažintos, bet daug žadančios teritorijos simboliai.

Tokios, kurią renkasi sumanūs ir drąsūs vizionieriai. Čia gyvenantis žmogus
mėgaujasi savo atradimu bei nurodo gyvenimo mieste kryptį kitiems.
MĖLYNI VILKAI – vieta šiandienos ir rytojaus legendoms, iš kurių viena esi tu.

Vilkas
Vilkas
APIE PROJEKTĄ

Racionaliam ir vizionieriškam miesto žmogui sukurtas gyvenamųjų namų kvartalas Vilkpėdėje, sudarantis puikias sąlygas gyvenimui arti miesto centro, kurio gyventojai gali džiaugtis aktyviu miesto gyvenimu šalia judraus Naujamiesčio, o tuo pačiu – mėgautis ramybe uždaroje teritorijoje atokiau nuo pagrindinių centro objektų.

Projekto architektai, UAB „Eventus Pro“.

  • Aptverta teritorija saugiam gyvenimui
  • A+ energinio naudingumo klasė
  • Požeminė parkavimo aikštelė
  • Žaidimų aikštelės vidiniame kieme
PROJEKTO VALDYTOJAS

„Mėlyni vilkai“ yra antrasis „Eika Residential Fund“ fondo, valdomo UAB „Eika Asset Management“, vystomas gyvenamosios paskirties projektas. EAM yra fondų valdymo įmonė, nuo 2016 m. teikianti paslaugas informuotiesiems investuotojams. EAM veikla yra licencijuojama ir prižiūrima Lietuvos banko. Valdymo įmonė turi teisę valdyti informuotiesiems investuotojams skirtus kolektyvinio investavimo subjektus. EAM komanda – tai investicijų valdymo profesionalai, sukaupę daugiau nei 10–ties metų patirtį komercinės ir gyvenamosios paskirties nekilnojamojo turto plėtojime, išmanantys nekilnojamojo turto rinką, gebantys ją analizuoti bei atskleisti investicines galimybes ir rizikas


„Mėlynų vilkų“ projekto valdytoja investuotojų pritarimu buvo paskirta UAB „Eika“ grupei priklausanti UAB „Eika Development“ – viena didžiausių nekilnojamojo turto plėtros ir projektų valdymo įmonių Lietuvoje, sėkmingai plėtojanti gyvenamuosius, komercinius,visuomeninius ir kitos paskirties projektus. Vienas iš naujausių EIKA grupės projektų – sostinės centre atidaryta daugiafunkcinė erdvė „Live Square“ su verslo centru, viešbučiu „Hilton Garden Inn“ ir gyvenamaisiais pastatais, taip pat didelio populiarumo sulaukęs projektas „Mindaugo Baltas lapas“ Naujamiestyje. Modernius ir kokybiškus sprendimus EIKA grupė klientams įgyvendina daugiau nei 30 metų.

Vilkas
Pastatas

Saugumas

Aptverta teritorija – saugumas

A++ energinė klasė

A++ energinė klasė – itin mažos šildymo išlaidos

EIKA garantija

EIKA garantija, naujo namo kokybė

BALKONAI IR TERASOS

Terasos pirmame aukšte (iki 34 kv. m ploto), balkonai (iki 9 kv. m ploto)

IŠPUOSELĖTA PROJEKTO TERITORIJA

Projekto kieme numatytos vaikų ir jaunimo žaidimo aikštelės bei poilsio vietos visiems gyventojams

POŽEMINĖ PARKAVIMO AIKŠTELĖ

Automobilių stovėjimo vietos prie namo arba daugiaaukščiame parkinge, galimybė įsigyti vietą elektromobiliui

INDIVIDUALI APDAILA

Individuali apdaila – jei mėgsti išskirtinumą. Profesionalus interjero dizaineris sukurs individualios apdailos projektą ir parinks tavo asmenybę geriausiai atskleidžiančias medžiagas.

Daugiau apie apdailą

DALINĖ APDAILA

Dalinė apdaila – jei nori susikurti asmeninę erdvę pagal savo viziją ir fantaziją. Taip sutaupysi, bet teks savarankiškai ieškoti meistrų, pirkti apdailos medžiagas, rūpintis darbų kokybe, investuoti savo laiką.

Dalinės apdailos aprašymas

APIE VILKPĖDĘ

Vilkpėdė – perspektyviausio Vilniaus Naujamiesčio rajono organiška tąsa. Vilkpėdė per artimiausią dešimtmetį perims visas didžiausią potencialą turinčio Vilniaus rajono savybes. „Mėlyni vilkai“ – pirmas Vilkpėdės atsinaujinimo ir pokyčių ženklas.

Vilkas
VILKPĖDĖS LEGENDA

Vilkpėdės pavadinimas turi labai įdomią atsiradimo legendą. Pasakojama, kad velnias, norėjęs praryti ožkytę, pasivertė vilku ir ją vijosi, kai kelyje pasimaišė akmuo, velnias pavertė jį tešla, kad ožkytė įklimptų, tačiau ji lengvai jį peršoko, o velnias šoko nesėkmingai ir pats įstrigo į jį, kaip tik tuo metu sugiedojo gaidys, velnias pranyko,o vilko pėdos liko akmenyje. Dėl šių pėdų įspaustų akmenyje, žmonės šalia esančią vietovę ir praminė Vilkpėde.

Šią legendą rasite ir pačioje Vilkpėdėje išgraviruotą ant akmens su ožkyte.